Konkurs: Łasica


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 6 sierpnia 2017 do 20 sierpnia 2017

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie
zorganizowanym przez portal Gildia.pl i  Octigo
  z okazji wydania gry Łasica

Konkurs trwał do 20 sierpnia. Nagrodami w konkursie były egzemplarze gry - Łasica.

Zwycięzcy konkursu zostali powiadomieni drogą mailową. Wystarczyło odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe, a nasza Redakcja wyłoniła laureatów spośród osób, które odpowiedziały prawidłowo.

Łasica to gra zaprojektowana dla dorosłych, choć niepoprawność polityczna kazała nam przetestować ją również na dzieciach. Instrukcja składa się z 10 kroków, a pojedyncza partia zajmuje od 20 do 60 minut. Zestaw kart w pudełku zawiera trzy talie: dwie kolorowe dla graczy i jedną białą - karty interesariuszy.
 
Na czym to polega?
 
Jeden z graczy określił Łasicę, dominem na sterydach. I jest w tym dużo racji. W trakcie rundy gracze na przemian dokładają swoje karty według kolorów na krawędziach. Celem jest zdobyć jak najsilniejsze karty interesariuszy. Wygrywa ten, kto zgromadzi wokół danego interesariusza karty o największej sumie punktów. Rozgrywkę uatrakcyjniają specjalne moce kart, jak na przykład możliwość połączenia dwóch interesariuszy i zagranie o obu naraz, albo zatrzymanie interesariusza na stole do kolejnej rundy mimo niekorzystnego układu kart.
 
Gra toczy się w czterech rundach, w trakcie których gracze wykładają po pięć kart i zbierają karty interesariuszy. Po czwartej rundzie każdy podlicza punkty na zdobytych interesariuszach. Ten, kto ma najwięcej wygrywa.
 
Łasica to karciana gra w klimatach korporacyjnych. Przeznaczona jest dla 2 do 4 osób (dla 3 i 4 osób po nabyciu dwóch różnych zestawów kart).
 
Zjadliwy sarkazm przyprawiony elementami strategii ożywi każde spotkanie towarzyskie. To również wspaniały prezent dla szefa, przyjaciółki, małżonka lub kolegi z piętra.
 
Zwycięzcy zostali wyłonionieni spośród osób, które pulubiły nasz fanpage oraz najciekawiej odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba mogła wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Pytaniem konkursowym było:

Gdzie i z kim najchętniej zagralibyście w Łasicę?

 blog comments powered by Disqus