Konkurs: Polska Luxtorpeda


Odpowiedzialny ze strony Gildii za konkurs: Mateusz Michałek

Czas trwania konkursu: od 9 maja 2017 do 23 maja 2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie
organizowanym przez portal Gildia.pl i  Egmont Polska
  z okazji wydania gry Polska Luxtorpeda

Konkurs rozpoczął się 9 maja i będzie trwał do 25 maja. Nagrodami w konkursie są egzemplarze gry - Polska Luxtorpeda

Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową. Wystarczy odpowiedzieć na znajdujące się poniżej pytanie konkursowe - w prosty sposób, poprzez klasycznego maila do nas. Jury konkursowe wybierze najciekawsze odpowiedzi.

Polska Luxtorpeda to gra imprezowa, przy której świetnie będą się bawić młodsi i starsi. Dynamiczna rozgrywka spodoba się fanom gier typu Dobble czy Jungle Speed.
 
W grze występują różne postaci i obiekty związane z polską kulturą i historią. Jednak żeby wygrać, nie trzeba ich znać – o zwycięstwie zadecydują pamięć i refleks! Ale przy okazji można się też czegoś nauczyć…
 
Zwycięzcy zostaną wyłonionieni spośród osób, które pulubiły nasz fanpage oraz poprawnie odpowiedziały na pytanie konkursowe. Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź.

Udział w konkursie oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Zapraszamy do polubienia naszego fanpage'a!

Wyślij nam nam maila z odpowiedzią (wg. wzorca poniżej) na konkursy.gildia.filmu@gmail.com, wpisując w temacie "Polska Luxtorpeda".

Pytanie konkursowe:

Polska Luxtorpeda zawiera w sobie karty ze sławnymi Polakami. Jaka ważna postać, Waszym zdaniem, powinna się również znaleźć na kartach gry?

 

Podaj imię, nazwisko i adres pocztowy
 (do wysyłki nagród gdybyś wygrał/a):

 

Numer telefonu kontaktowy:

 blog comments powered by Disqus